Життя в Wingate виходить за межі класної кімнати, оскільки ми керуємо нашими учнями переходом від дитинства до дорослого під час перебування під наглядом.
Керуючи нашими учнями їх зростанням, ми пропонуємо інноваційну навчальну програму, позакласні заходи та екскурсії в турботливому співтоваристві. Ми віримо в освітній та емоційний розвиток дитини. Читайте далі, щоб дізнатися більше про життя в Wingate.
Програма
Дізнайтеся більше про те, що пропонує Wingate, на нашій освітній сторінці!
Позашкільна
Кейтеринг
Автобусне обслуговування
Вартість автобусних перевезень на місяць
Повернення | Односторонній | |
Лос-Гігантес | €170.00 | €94.70 |
Кальяо Сальвахе / Ель Медано | €145.55 | €79.70 |
Адехе / Фаньябе / Гольф-дель-Сур | €129.35 | €68.15 |
Лос Крістіанос/ Лас Америкас | €123.60 | €65.95 |
Хайофа | €75.05 | €41.60 |
Маршрут 1 Підошва
Ранок | Пункт прийому | Після полудня |
07:30 | Пуерто Сантьяго | 17:10 |
07:30 | Playa la Arena, автобусна зупинка Titsa | 17:10 |
07:32 | Лідл, Лос Гігантес | 17:10 |
07:35 | Алькала, автобусна зупинка Тіца | 17:00 |
07:35 | Playa San Juan, Alteza Bakery | 17:00 |
07:50 | Callao Salvaje, автобусна зупинка Titsa | 16:50 |
08:00 | Готель Bahía Prícipe, Playa Paraíso | 16:35 |
08:10 | Меркадона, Адехе | 16:25 |
08:10 | Місцевий відділ поліції, Адехе | 16:20 |
08:15 | Ель Галеон, Адехе | 16:20 |
08:15 | Лос-Олівос, Адехе | 16:25 |
08:20 | Фаньябе - Алікур | 16:20 |
08:25 | Святий Євген | 16:05 |
08:25 | Національна поліція Лас Америкас | 16:00 |
08:35 | Хайофа | 15:50 |
Маршрут 2 Ньєвес
Ранок | Пункт прийому | Після полудня |
07:40 | Гарний вид | 16:00 |
07:40 | Paradise Park | 16:00 |
Місцевий басейн | 16:00 | |
07:45 | Тіца Ель Камісон | 16:10 |
07:48 | Центр Тица | 16:12 |
07:55 | Кальдера дель Рей | 16:20 |
07:57 | Avda Europa (San Eugenio Alto) | 16:22 |
08:00 | Парк Лагуна | 16:24 |
08:05 | Балкон дель Атлантіко | 16:27 |
08:10 | Роке дель Конде Альто | 16:30 |
08:15 | Арко Роке дель Конде | 16:32 |
08:18 | Ель-Родео | 16:34 |
08:20 | Колегіо Коста Адехе | 16:40 |
08:25 | Terrazas del Duque | 16:50 |
08:30 | CC Duke | 16:50 |
08:32 | CC Fañabé Plaza | 16:50 |
Маршрут 3 Ана
Ранок | Пункт прийому | Після полудня |
- | Гуаза | 15:55 |
07:30 | Станція TGAS El Medano / San Isidro | 16:10 |
07:35 | Ель Медано - Ла Ерміта | 16:15 |
07:45 | Ель Медано – Ель Кабесо | 16:30 |
07:45 | Ель Медано – Монтанья Пелада | 16:30 |
07:52 | Ла Техіта | 16:30 |
07:45 | Лос Абрігос Тіца | 16:35 |
08:00 | Golf del Sur (Гінчо) | 16:40 |
08:05 | Льяно дель Камелло | 16:45 |
08:15 | Парк де ла Рейна | 16:05 |
08:25 | Ель Пальм-Мар | 17:05 |